תיק עבודות

להלן מקבץ של פרוייקטים נבחרים מבית Buildboard.tv הכוללים אפיון יצירה והקמה של שילוט דיגיטלי מתקדם לבתי עסק.

רשת החנויות המובילה למכירת מוצרים אלכוהוליים איכותיים במחירים הזולים ביותר. מארזי אלכוהול לאירועים. מחיר הכי זול בהתחייבות. מחירים הכי זולים. שירות מקצועי ואדיב.

בשנת 1996 הוקמה ברחוב בן יהודה בתל אביב הגלידריה האיטלקית הראשונה בישראל, ע”י יהודי איטלקי בשם אלדו די קונסיליו. הגלידות הוכנו על ידי אלדו בגלידריה מידי יום מחומרי גלם איכותיים במיוחד שהגיעו מאיטליה.

כשהגענו למאפיית הכפר הבנו שזה הולך להיות פרוייקט מורכב. קטלוג של מעל 100 מוצרים! והמון המון דברים טעימים שראויים לזמן מסך…

לאחר איפיון והבנה של אופי המקום החלטנו להתאים את השילוט הדיגיטלי לאזורים השונים במאפייה. בעצם כל מסך מכיל תפריט קבוע המשרת את האזור שלידו במאפייה וכולל את המחירים של המוצרים בסביבת הלקוח – תוך כדי שילוב של סרטוני אווירה של המוצרים בתפריט.

רשת Zalman's הנה רשת מזון מהיר בפריסה ארצית.
הרשת נמצאת בצמיחה מהירה בשנתיים האחרונות, והשילוט הדיגיטלי היה חובת המציאות לצורך שמירה על עדכניות התפריטים והמחירים בין כל הסניפים ברשת. חברת בילדבורד ביצעה פריסה מהירה של התקנות בסניפים השונים תוך הבנה של צרכי הלקוח ומלווה באופן פעיל את הסניפים החדשים שמצטרפים לרשת. 

בקרוב !

התקנו את פלטפורמת בילדבורד טיוי המתקדמת בסניף ראש העין של רשת גולדה שכולנו אוהבים. מאז המערכת עובדת ללא תקלות ומזרימה את המדיה של הרשת למסכים מחוברים. 

חנות סלולר ואביזרים ממיטב היצרנים והמותגים הידועים.
צוות הקריאייטיב השתמש בכלי עריכת וידאו מתקדמים על מנת ליצור פרסומות ברמת גימור גבוהה למוצרים נבחרים.
כמו כן מגוון סרטוני אווירה לחיזוק המותג

שילוט דיגיטלי מבית בילדבורד טיוי
בסניפי הקבב של אמא
.
הצלחנו להרים את מודעות הסועדים למגוון המנות והמבצעים בסניפים באמצעות שילוט דיגיטלי עדכני וסרטוני אוויריה ומיתוג

בקרוב !

בקרוב !

בקרוב !

בקרוב !

בקרוב !